![](https://suder.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/42_Depozito-Zirvesi-2021-23062021.png)
23 Haziran 2021 tarihinde, Türkiye Çevre Eğitimi ve Atık Yönetimi Derneği (TÜÇEM)-RELOOP iş birliği ile çevrimiçi düzenlenen TÜDİS-Türkiye Depozito İade Sistemi için “Depozito Zirvesi 2021”na katılım sağlanmıştır. Depozito Zirvesinde Farklı Ülkelerde uygulanan Depozito İade Sistemi, TÜDİS-Türkiye Depozito İade Sistemi konuları ele alınmıştır. Sn. Prof. Dr. Erdem Görgün Hoca moderatörlüğünde gerçekleştirilen TÜDİS TÜRKİYE DEPOZİTO İADE SİSTEMİ istişare oturumu’nda derneğimiz konuşmacı olarak yer almıştır.